Apple za 15 do 25 odstotkov podražil vse izdelke razen iPhona
Apple je tudi uradno najavil podražitev svojih izdelkov, potem ko je v začetku meseca to v intervjuju omenil že direktor Tim Cook. Praktično vse naprave z izjemo iphonov se bodo podražile, razlog pa je zvišanje cen vhodnih komponent. Cene so dvignili za 15 do 25 odstotkov.
