Mozilla odpušča, zaradi COVIDa
Iz Mozille, podjetjem, ki stoji za priljubljenim spletnim brskalnikom Firefox, so sporočili, da bodo odpustili 250 zaposlenih oz. približno 25% svoje delovne sile. »Naš načrt izpred COVIDa ni več uresničljiv«, je rekel šef podjetja, Mitchell Baker.
