Objavljeno: 24.5.2001

PowerManage Suite za Windows NT in 2000

Podjetje PowerQuest je izdalo programsko opremo PowerManage Suite, ki omogoča vzdrževalcem manjših omrežij Windows NT in 2000 preprosto in zmogljivo nadziranje in upravljanje hrambe podatkov.

PowerManage Suite je sestavljen iz treh programov, VolumeManagerja za upravljanje podatkovnih nosilcev v omrežju, PowerExperta ST za upravljanje pomnilniškega prostora in ControlCentra za nadzor uporabe pomnilniških enot. Komplet omogoča upravljanje velikih pomnilniških sistemov, ki so priključeni na strežnike, posebej pa je dodana podpora za polja RAID. Celoten komplet programov je mogoče krmiliti prek spletnega brskalnika, spletna pa so tudi poročila o delovanju sistema

Po predvidevanjih analitikov bodo PowerManage Suite in podobni programi za nadzor in upravljanje hrambe podatkov v omrežjih zmerom bolj ključnega pomena, še posebej v srednje velikih podjetjih, ki po večini nimajo zaposlenih IT strokovnjakov za to področje, količina podatkov pa tudi njim raste eksponentno.PowerManage Suite je že na voljo za 1600 dolarjev po strežniku.

http;//www.powerquest.com

Več novic

Naroči se na redna tedenska ali mesečna obvestila o novih prispevkih na naši spletni strani!

Komentirajo lahko le prijavljeni uporabniki

Najbolj brano

  • Google zapira zadnja vrata za blokiranje oglasov

    Google bo s prihajajočimi posodobitvami spletnega brskalnika Chrome dokončno onemogočil delovanje priljubljenih razširitev za blokiranje oglasov, kot je uBlock Origin.

    Objavljeno: 16.6.2026 10:00
  • Google nam bo zaklenil ekosistem Android

    Dolgo vrsto let je bila ena izmed glavnih prednosti ekosistema Android njegova odprtost, saj za razliko od konkurenčnega Applovega iOS-a ni imel omejitev za nameščanje aplikacij. Resda je Google preverjal aplikacije, ki jih je uvrstil na svojo tržnico Play Store, a vsakdo je lahko mimo te tržnice namestil karkoli, če je z interneta prenesel namestitveno datoteko. Postopek se imenuje sideloading in je na primer na iOS onemogočen. To se bo zdaj zgodilo tudi na Androidu.

    Objavljeno: 19.6.2026 05:00
  • Trumpov telefon je skoraj popolna kopija HTC-jevega

    Razstavljanje težko pričakovanega pametnega telefona Trump Mobile T1, ki so ga opravili strokovnjaki pri iFixit, je potrdilo prejšnje sume ocenjevalcev opreme, da je naprava skoraj popolna kopija obstoječega modela HTC U24 Pro.

    Objavljeno: 12.6.2026 09:00
  • Droni bodo po novem leteli brez GPS-a in zemljevidov

    Raziskovalci z nizozemske Tehnološke univerze v Delftu so po vzoru čebel razvili učinkovit navigacijski sistem za drone Bee-Nav.

    Objavljeno: 9.6.2026 10:00
  • Prihodnji teden bodo potekli certifikati za zagon računalnikov

    Bliža se datum, ki se je pred 15 leti zdel nedosegljivo daleč v prihodnosti. Potekli bodo certifikati iz leta 2011, s katerimi se varuje zagon osebnih računalnikov (Secure Boot), da se nanje ne ugnezdi škodljiva programska oprema že v UEFI/BIOS. Ne glede na operacijski sistem morajo posodobljene certifikate dobiti vsi starejši računalniki, najsi na njih teče Windows ali Linux. Prvi se večinoma posodobi sam.

    Objavljeno: 18.6.2026 05:00
  • Nova Philipsova svetilka je umetno sonce za sobe brez oken

    Podjetje Philips je predstavilo novo stropno svetilko Philips Skylight, ki s pomočjo napredne LED tehnologije in sistema NatureConnect uspešno posnema videz ter globino prave strešne linije in v prostore prinaša ritem naravne sončne svetlobe.

    Objavljeno: 11.6.2026 09:15
 
  • Polja označena z * je potrebno obvezno izpolniti
  • Pošlji