Naš izbor na iPhonu
TextCode Editor Zmogljivi urejevalnik besedil, predvsem programske kode, s podporo Github, Gitlab in Bitbucket.
TextCode Editor Zmogljivi urejevalnik besedil, predvsem programske kode, s podporo Github, Gitlab in Bitbucket.
Domači tiskalnik sodi že skorajda bolj med belo tehniko kot pa med računalniške naprave. Vsaj glede na to, da ga večina uporabnikov zamenja šele takrat, ko prejšnji odpove. Toda – katerega potem kupiti?
Mega Chat Aplikacija za kratke pogovore s poudarkom na zasebnosti in hitrosti, saj uporablja omrežje peer-to-peer.
Vsi, ki smo v zadnjih letih izkusili delo ali šolanje od doma, smo to počeli prek neke računalniške naprave – prenosnika, namiznega računalnika ali tablice. Te naprave so in bodo za veliko večino še vedno najpomembnejše orodje za delo.
Računalničarji si včasih nočemo priznati, da je danes telefon tista naprava, ki je v resnici najpomembnejša. V epidemiji se je to še posebej izkazalo.
JigSpace Zmogljiva aplikacija za izdelovanje predstavitev 3D, podpira tudi uvoz datotek programov SolidWorks in podobnih.
Angle Izredno preprosta aplikacija, ki izpiše, pod kakšnim kotom držimo telefon – uporabna kot enostavna vodna tehtnica.
Računalniške tablice so nekaj let veljale za nekoliko pozabljeno področje računalništva. Prihod koronavirusa je sprožil ponovno zanimanje za te naprave, nam pa dal pobudo za pregled stanja na trgu.
Twilio Authy Ena najboljših aplikacij za dvofaktorsko avtentikacijo, med drugim ponuja oblačno varnostno kopijo ključev.
Nakup namiznega računalnika je za nekatere užitek, a marsikomu se ob številu različnih komponent pred očmi zmegli. Ob pogledu na cene pa se ustrašimo še za denarnico. Po nekaj letih smo se zato ponovno lotili bolj splošnega članka z nasveti o komponentah z nekaj cenovnimi okviri in tipi uporabnikov.
Arhiv
Po kategorijah
Po avtorjih