Kdo se noče dogovarjati?
Sredi decembra so trije operaterji internetne telefonije (VoIP) poslali sporočilo za javnost v katerem so zapisali, da je kljub zakonski liberalizaciji telekomunikacijskega trga v Sloveniji stanje na področju stacionarne telefonije še zmerom dejansko neurejeno, predvsem zaradi Telekomovega monopolističnega položaja. Operaterji, Amis.net, Incotel in In.Life so v sporočilu obtožili tako Telekom kot tudi regulatorja, Agencijo za telekomunikacije, radiodifuzijo in pošto (ATRP) za nastalo monopolistično stanje.
