Telekom Slovenije dobil bitko v primeru ADSL/ISDN, obeta se tretji krog
Slavna telekomunikacijska saga z vezavo ADSL-ja in ISDN-ja, s čimer je Telekom Slovenije med leti 2002 in 2005 obiral naročnike, ki so želeli širokopasovni dostop do interneta, je dobila še en podaljšek. Upravno sodišče je odpravilo odločbo Agencije za varstvo konkurence (AVK), ki je 25. 10. 2013 v ponovljenem postopku ugotovila, da je Telekom Slovenije zlorabljal prevladujoč tržni položaj. Postopek je vrnjen v ponovno (že tretje) odločanje.
