Programski strežnik WebLogic bo preprostejši za upravljanje
Z novo različico programskega strežnika WebLogic 9.0, ki bo na voljo predvidoma v drugi polovici leta 2004, bo podjetje BEA omogočilo preprostejše upravljanje in vzdrževanje strežnika. Zaradi vgrajenih možnosti pregledov delovanja programskih rešitev bodo upravniki lahko hitreje odkrili in odpravili morebitne težave. Na voljo bodo čarovniki, s pomočjo katerih bo mogoče določiti pravila in prepustiti določena opravila posameznim uporabnikom. Nova različica strežnika bo vsebovala izboljšan XML in podporo za najnovejše standarde spletnih storitev.
