CeBit odprl vrata
V nemškem Hannovru odpira vrata največji evropski računalniški in telekomunikacijski sejem CeBit, ki bo v sedmih dneh obiskovalcem razkazal najnovejše dosežke na področju visoke tehnologije, številne pa bodo tudi spremne dejavnosti. Skupno se bo na sejmu predstavilo 6.059 podjetij iz celega sveta, od tega dobra tretjina iz Nemčije, opaziti pa je moč velik porast podjetij, ki prihaja iz vzhodne Evrope. Poljska bo imela dvakrat več predstavnikov, Rusija 70% več kot pred letom dni, najštevilčnejša pa bo delegacija iz Azije na čelu z več kot 600 podjetij iz Tajvana. CeBit skušal nekoliko manjše zanimanje za sejem nadoknaditi s številnimi obsejemskih dejavnostih, med katere sodi tudi čez 1.000 konferenc, seminarjev, predstavitev in drugih dogodkov. Opazen je zlasti CEO Summit, dogodek namenjen direktorjem.
