Objavljeno: 12.12.2004

Musicmatch izdal Jukebox 10

Spletna trgovina digitalne glasbe Musicmatch je pod okriljem podjetja Yahoo predstavila nov večpredstavni predvajalnik Musicmatch Jukebox 10. Programu so izboljšali funkcionalnost in preglednost, poenostavili so iskanje skladb ter dodali več možnosti za urejanje glasbenih knjižnic. Jukebox 10 se predstavlja z novo, preprostejšo preobleko z novimi barvnimi ovoji (skins). Posodobili so orodje AutoDJ, ki s pomočjo iskalnika Music Discovery Engine ustvarja sezname predvajanja skladb iz uporabnikove glasbene knjižnice.

Omenjeni iskalnik skladb je postal tudi hitrejši, saj se ob vnašanju pogojev iskanja samodejno izključujejo neprimerni zadetki. Izpopolnjen je tudi upravitelj prenosnih naprav s popolnoma novim čarovnikom, ki omogoča enostavno združitev prenosnih predvajalnikov z Musicmatchovim programom. Musicmatch ponuja tudi plačljivo različico Jukebox Plus, ki je na voljo za 20 dolarja v enkratnem znesku.

http://www.musicmatch.com

Več novic

Naroči se na redna tedenska ali mesečna obvestila o novih prispevkih na naši spletni strani!

Komentirajo lahko le prijavljeni uporabniki

Najbolj brano

  • Severna Koreja s kriptovalutami in lažnimi zaposlenimi nakradla milijarde

    Za razliko od praktično vseh ostalih držav se Severna Koreja v veliki meri zanaša na internetni kriminal in kriptoprevare za financiranje delovanja države in izogibanje sankcijam. Tudi eden večjih letošnjih vdorov, ko so neznanci z borze Bybit ukradli za poldrugo milijardo dolarjev kriptovalute ether, je bil plod Severne Koreje.

    Objavljeno: 27.10.2025 07:00
  • Popolnoma drugačno električno kolo

    Rivianovo hčerinsko podjetje Also, specializirano za mikromobilnost, je predstavilo inovativno električno kolo TM-B (Transcendent Mobility - Bike), ki obljublja povsem novo izkušnjo vožnje. 

    Objavljeno: 23.10.2025 16:00
  • V Londonu vam bodo verjetno ukradli telefon

    Samo v lanskem letu so v Londonu ukradli 80.000 pametnih telefonov, kar je v milijonski metropoli sicer malo, a vseeno precej več kot v drugih podobno velikih mestih v Evropi. In približno tretjino več kot leto pred tem. Trend je torej zaskrbljujoč.

    Objavljeno: 23.10.2025 05:00
  • SD-kartica na dnu Atlantika preživela implozijo Titana

    Raziskovalci so na dnu Atlantskega ocena v bližini razbitine Titanika našli SanDiskovo spominsko kartico SD, s katere so lahko sneli 12 fotografij in devet videoposnetkov. Kartica je tja potonila pred dvema letoma, ko je implodirala podmornica Titan, s katero je podjetje OceanGate želelo obiskati razbitine slavnega parnika.

    Objavljeno: 22.10.2025 05:00
  • Tri četrtine vseh satelitov je Starlinkovih!

    S precej manj pozornosti javnosti, kot bi si tako pomembne spremembe zaslužile, v Zemljino orbito izstreljujemo satelite hitreje kot kdajkoli doslej. Prednjačijo ponudniki satelitskega dostopa do interneta, med katerimi je najhitrejši Starlink. Ta je 19. oktobra z raketo Falcon 19 v vesolje poslal še 28 satelitov, s čimer je presegel magično mejo 10.000.

    Objavljeno: 22.10.2025 07:00
  • Uvodnik: Vedno je kriv DNS!

    Konec oktobra se je zgodilo nekaj, kar bi lahko imenovali že klasika digitalne dobe – Amazonov oblak AWS je spet odpovedal poslušnost. Tokrat je šlo za podatkovni center US-EAST-1, tisti najbolj obremenjeni in najstarejši del Amazonove infrastrukture, ki poganja velik del svetovnega spleta.

    Objavljeno: 28.10.2025 | Avtor: Matjaž Klančar | Monitor November 2025
 
  • Polja označena z * je potrebno obvezno izpolniti
  • Pošlji