Strožja pravila glede brezžičnih naprav v Pentagonu
Zaposleni v večini ustanovah ameriške vojske poslej v službo ne bodo smeli nositi mobilnih telefonov in pozivnikov, prav tako pa bodo povsod prepovedana brezžična omrežja, saj so preiskave pokazale, da tovrstne naprave znatno slabšajo varnost. Pentagonov direktor za informacijske tehnologije je tako napovedal prepoved vseh brezžičnih naprav v večini prostorov vojaških ustanov, medtem ko svetovalec predsednika Busha za elektronsko varnost celo poziva k bojkotu brezžičnih omrežij, dokler ne bo dovolj poskrbljeno za varnost.
