HP uradno napovedal tablice z WebOS
23. avgust 2010
Izvršni podpredsednik Hewlett-Packardove skupine za razvoj osebnih sistemov Todd Bradley je na predstavitvi poslovnih rezultatov podjetja uradno potrdil nekajmesečne govorice, da bodo uporabnikom kmalu začeli ponujati svoje tablice tudi s sistemom WebOS.
Investitorjm in analitikom je sporočil, da bodo "kmalu predstavili izdelek z Microsoftovim operacijskim sistemom, v začetku leta 2011 pa še s sitemom WebOS.
Potem ko je Hewlett-Packard aprila kupil Palm, je sprva zanikal aktiven vstop na trg pametnih mobilnih telefonov z operacijskim sistemom webOS, izvršni direktor Mark Hurd pa je celo zatrdil, da so nekoč uspešno podjetje kupili izključno zaradi intelektualne lastnine.
 Slika je simbolna. |
|
Poglejte si še:
27. julij 2010 - HP bo uporabil webOS na telefonih in tablicah
KOMENTARJI OBISKOVALCEV
Komentarje bralcev lahko vpisujejo samo uporabniki, ki so prijavljeni.
Registrirate se s klikom na povezavo Brezplačna registracija v levem meniju, po končanem postopku pa se prijavite z izbranim e-poštnim naslovom in geslom.
Ravno tako se morate prijaviti, če želite spremljati komentarje k tej novici.
Za prijavo morate vklopiti JavaScript v svojem brskalniku.
|